Portal Znany Księgowy – księgowość dla polskich firm.

0
291

Pierwsze lata portalu Znany Księgowy nie wskazywały na sukces. Brak nowych klientów wiec interes nie spinał się. Jednak szeroki marketing, zaangażowanie oraz ciężka praca sprawiły, że dziś współpracujemy w kraju z wieloma biurami rozliczeniowymi świadczącymi usługi księgowe dla naszych klientów. Łączymy klienta ostatecznego z biurem rachunkowym. Odwiedź naszą firmę i przedstaw nam swoje oczekiwania. Zdobycie takich wiadomości i dokumentów pozwala nam na dopasowanie oferty handlowej do indywidualnych potrzeb klienta i określenie zakresu usług, który usprawni pracę firmy czy przedsiębiorstwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości małych jak i dużych przedsiębiorstw. Zasięg naszych usług to cały kraj. Jesteśmy otwarci na pracę z każdą firmą. Każdego przedsiębiorcę traktujemy indywidualnie. Jesteśmy elastyczni dopasujemy się do państwa potrzeb. Jako biuro rozliczeniowe służymy przedsiębiorcom naszym doświadczeniem, umiejętnościami oraz wiedzą. Zapewniamy możliwość darmowych konsultacji.

Usługi księgowe oferowane przez nasze biuro rachunkowe

Posiadamy spore doświadczenie i wysokie kwalifikacje, przez co jesteśmy w stanie pomóc każdemu przedsiębiorcy. Zakres naszej oferty handlowej to: podatkowa książka przychodów oraz rozchodów , księgi handlowe, kadry oraz płace, sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych, prowadzenie rozliczeń ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. To tylko podstawa prowadzenia naszej firmy w księgowości.

Z naszym portalem zawsze można się nieodpłatnie skonsultować oraz liczyć na wsparcie, kiedy go najbardziej potrzeba. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym Znany Księgowy. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży i oferujemy fachowe usługi księgowe. Jesteśmy elastyczni i otwarci na negocjacje. Wycena księgowości odbywa się indywidualnie w oparciu o następujące informacje: forma prawna podmiotu; specyfikacja działalności firmy; rodzaj ewidencji księgowej; średnia liczba dokumentów do zaksięgowania co miesiąc; liczba pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i zlecenie. Czekamy na ciebie oraz na twoją decyzję. Nie czekaj. Wsiądź do samochodu lub zadzwoń właśnie teraz do nas. Umówimy się na niezobowiązujące spotkanie w celu zawarcia umowy o współpracy. Jesteśmy przekonani, że niesie to obopólne korzyści dla dwóch stron. Porównaj ceny i cenniki usług księgowych w kilku biurach rachunkowych w twoim mieście – sprawdź tutaj – biuro rachunkowe Znany Księgowy .